Dobeš

56506. Panorama města

popis: Olej na plátně, 37 x 50 cm, signováno autorsky vpravo dole, datováno 1946, rámováno v autorském dobovém rámu. Vyvážená malířská paleta, navíc s perfektně zvládnutou perspektivou s potlačenými tóny barev navazuje na mistrovská díla moravských pojetí malby.

zbývá: 6 dnů, 2 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 11.02.2021 10:59:20 1022