Dobeš - Stavení u rybníka

Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole Dobeš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

33689. Stavení u rybníka
Dražba ukončena:26.06.2019 18:49:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč