Dolní Chodov po roce 1845 - Šálek s podšálkem

Porcelán, výška: 7 cm. Značeno V.P.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Dolní Chodov po roce 1845
27855. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:13.02.2019 21:35:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč