Dominik Mareš

12261. Železnice

popis: Kombinovaná technika, 60x71 cm, signováno vzadu Dominik Mareš 96, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:53:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč