Dostálová - Tři tanečnice

Koláž - akvarel, 30x42 cm. Signováno vpravo dole Dostálová. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Dostálová
19905. Tři tanečnice
Dražba ukončena:26.04.2018 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.04.2018 7:14:18 831
500 Kč 09.04.2018 17:30:38 929