Dr. Georg Buchwald a Karl Stockmener - Die Geschichte der Kirche un Kirchlichenkunst im Wandel der Jahr Hunderte

Kniha, 35x25 cm. Vydáno u Hemanna Schaffsteina v Kolíně nad Rýnem. Množství vyobrazení, celoplátěná zlacená vazba.

Pozn.: Hřbet poškozen.

Dr. Georg Buchwald a Karl Stockmener
16361. Die Geschichte der Kirche un Kirchlichenkunst im Wandel der Jahr Hunderte
Dražba ukončena:15.02.2018 21:15:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč limit (15.02.2018 18:03:46) 2290