Dr. Georg Buchwald a Karl Stockmener

16361. Die Geschichte der Kirche un Kirchlichenkunst im Wandel der Jahr Hunderte

popis: Kniha, 35x25 cm. Vydáno u Hemanna Schaffsteina v Kolíně nad Rýnem. Množství vyobrazení, celoplátěná zlacená vazba.

Pozn.: Hřbet poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2018 21:15:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč limit (15.02.2018 18:03:46) 2290