Dr. Hynek Záruba, Jiří Votoček - Dějiny lásky

5 dílů v 5 svazcích. Vydal Ladislav Šotek, Praha. Plátěné, zlacené vazby.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Dr. Hynek Záruba, Jiří Votoček
66594. Dějiny lásky
Dražba ukončena:13.10.2021 22:11:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč