Drahomír Josef Růžička

39163. Zátiší se starými věcmi

popis: Fotografie, 24x18 cm. Signováno vzadu D.J.Růžička (Drahomír Josef). Nalepeno na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.01.2020 19:19:50

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 900 Kč