Drahomír Josef Růžička - Zátiší se starými věcmi

Fotografie, 24x18 cm. Signováno vzadu D.J.Růžička (Drahomír Josef). Nalepeno na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Drahomír Josef Růžička
39163. Zátiší se starými věcmi
Dražba ukončena:15.01.2020 19:19:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč