Julianus Dubar (Braud)

52209. 3x La plage a l'ouest - Západní pláž

popis: Kombinovaná grafická technika (litografie, tempera), všechny 19x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku. Volné listy.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen