Julianus Dubar (Braud) - 3x La plage a l'ouest - Západní pláž

Kombinovaná grafická technika (litografie, tempera), všechny 19x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku. Volné listy.

Pozn.: Belgický malíř, grafik a fotograf Julianus Dubar se narodil roku 1803 v Ostende a zemřel roku 1879 tamtéž.

Julianus Dubar (Braud)
52209. 3x La plage a l'ouest - Západní pláž
Dražba ukončena:11.11.2020 19:19:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč