Olej na plátně, 90x66 cm. Signováno dole uprostřed Dušan Marek 1972. Rám.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1926 - 1993
Narodil se v severočeském Bítouchově. Studoval pražskou AVU u prof. Tichého. Odešel do emigrace, kde tvořil pod vlivem surrealismu. Věnoval se malbě a filmové tvorbě.