Dušan Marek - Equilibrium

Olej na plátně, 90x66 cm. Signováno dole uprostřed Dušan Marek 1972. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1926 - 1993
Narodil se v severočeském Bítouchově. Studoval pražskou AVU u prof. Tichého. Odešel do emigrace, kde tvořil pod vlivem surrealismu. Věnoval se malbě a filmové tvorbě.

Dušan Marek
22326. Equilibrium
Dražba ukončena:26.09.2018 18:53:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč