D.V. Černý

63457. Odpočinek po pouti

popis: Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vlevo dole D.V. Černý. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč