D.V. Černý - Odpočinek po pouti

Olej na plátně, 50x75 cm. Signováno vlevo dole D.V. Černý. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

D.V. Černý
63457. Odpočinek po pouti
Dražba ukončena:25.08.2021 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč