Dvořák - Na cestě

Olej na sololitu, 29x33 cm. Signováno vlevo dole Dvořák. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Dvořák
300890. Na cestě
Dražba ukončena:20.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (20.09.2019 20:03:17) 4718