E. Delacroix, J. Whistler, J. Kunc, Gavarni, J. Malý, H. Daumier a další - Konvolut 27 grafických listů

Různé grafické techniky od 36x44 cm do 4x12 cm. 19. stol. - 1. třetina 20. stol. Všechny signovány. Volné listy a pasparty.

E. Delacroix, J. Whistler, J. Kunc, Gavarni, J. Malý, H. Daumier a další
56974. Konvolut 27 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč