E. Dielinger - Honosné zátiší

Olej na kartonu, 70x66 cm. Signováno vlevo dole Dielinger 1917. Rámováno.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

45272. Honosné zátiší
Dražba ukončena:27.05.2020 22:42:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč