E. Limmer - Vojáci s kartami

Akvarel, 24x32 cm, signováno vpravo dole E. Limmer, Dresden 1915, rám, pasparta, zaskleno.

3454. Vojáci s kartami
Dražba ukončena:26.11.2015 22:08:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč