E. Lonnoy - Staré město

Olej na plátně, 70x46 cm. Signováno vpravo dole E. Lonnoy. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36522. Staré město
Dražba ukončena:30.10.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo