E. Schulteiss - U kapličky

Litografie, 42x63 cm, signováno vpravo dole E. Schulteiss, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

13449. U kapličky
Dražba ukončena:25.10.2017 18:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo