E. Trikotowski - Věžička za řekou

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 51x39 cm. Signováno vlevo dole E. Trikotowski. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

29267. Věžička za řekou
Dražba ukončena:28.02.2019 22:23:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.02.2019 22:13:29 136