Kvaš a akvarel, 31x86 cm. Signováno vpravo dole Edgar Baran. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír lehce posunut mimo paspartu.
o autorovi: 1937 – 2011
Malíř, syn malíře Otokara Barana. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti obor grafika. Věnoval se technice akvarelu a kvašakvarelu. V krajinářské tvorbě čerpal náměty z Karvinska. Byl členem karvinské skupiny Parazol, později Klubu karvinských výtvarníků