Akvarel, oba 38x20 cm. Monogramováno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Akvarel, oba 38x20 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1892 -1961
V roce 1913 absolvoval na Akademii výtvarných umění, Praha, byl žákem profesora Vojtěcha Hynaise. Členem SVU Myslbek. Věnoval se volné malířské tvorbě, především ženských aktů.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč