Eduard Demartini - Soubor 2 obrazů

Akvarel, oba 38x20 cm. Monogramováno vlevo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Akvarel, oba 38x20 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1892 -1961

V roce 1913 absolvoval na Akademii výtvarných umění, Praha, byl žákem profesora Vojtěcha Hynaise. Členem SVU Myslbek. Věnoval se volné malířské tvorbě, především ženských aktů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč

Eduard Demartini
304955. Soubor 2 obrazů
Dražba ukončena:26.05.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč