Eduard Demartini

304955. Soubor 2 obrazů

popis: Akvarel, oba 38x20 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 -1961

V roce 1913 absolvoval na Akademii výtvarných umění, Praha, byl žákem profesora Vojtěcha Hynaise. Členem SVU Myslbek. Věnoval se volné malířské tvorbě, především ženských aktů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč

dražba ukončena: 26.05.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč