Eduard Milén - Dívka

Litografie, 20x14 cm. Podepsáno tužkou vlevo dole Ed. Milén. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč.

Eduard Milén
47107. Dívka
Dražba ukončena:15.07.2020 23:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 04.07.2020 11:34:18 4493