Eduard Ševčík

27523. Hrad

popis: Olej na plátně, 42x55 cm. Signováno vlevo dole Eduard Ševčík 1937. Signováno vpravo dole Ševčík. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 31.01.2019 20:55:56 4450