Em. Neuman - Letní krajina

Olej na plátně, 44x64 cm, signováno vpravo dole Em. Neuman, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

6787. Letní krajina
Dražba ukončena:01.12.2016 22:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč