Emanuel Hradil - S dítětem

Olej na plátně. 90x65 cm. Signováno vpravo dole Hradil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1899 - 1956
Narodil se v Praze. Studoval UMPRUM.

Emanuel Hradil
41103. S dítětem
Dražba ukončena:27.02.2020 21:35:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč