Emanuel Kutschera

37149. Zámek Jezeří

popis: Heliogravura, 12x17 cm. Signováno vpravo dole L. Kutschera. Z Valdésovy sbírky, vzadu razítko. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 13.11.2019 19:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen