Emanuela Seifertová - Lodě na moři

Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vpravo dole Em. Seifert. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1852-1910
Narodila se v Hořovicích. Byla sestrou malíře Alfreda Seiferta. Působila v Paříži a v Mnichově, kde i zemřela. Malovala převážně portréty, květinová zátiší a žánrové výjevy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

Emanuela Seifertová
47349. Lodě na moři
Dražba ukončena:29.07.2020 22:06:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč