Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vpravo dole Em. Seifert. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1852-1910
Narodila se v Hořovicích. Byla sestrou malíře Alfreda Seiferta. Působila v Paříži a v Mnichově, kde i zemřela. Malovala převážně portréty, květinová zátiší a žánrové výjevy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.