Emanuel Neumann - Letní krajina

Olej na kartonu. 35x50 cm. Signováno vpravo dole Emi. Neuman. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1873 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč

302306. Letní krajina
Dražba ukončena:23.11.2019 20:08:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 23.11.2019 20:03:54 5215
700 Kč 23.11.2019 19:52:43 2695