Emil Fejk - Dvorek

Olej na plátně, 51x36 cm, signováno vpravo dole Fejk, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

14535. Dvorek
Dražba ukončena:29.11.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.11.2017 23:32:32 1831
500 Kč 19.11.2017 13:04:23 1277