Emil Lindemann

52894. Husopaska u vody

popis: Olej na překližce, 29x38 cm. Signováno vlevo dole E. Lindemann Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1864 - 1945
Polský malíř.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:22:19

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 400 Kč