Emilián Schrabal - Setkání na nádraží

Akvarel, 23x32 cm. Signováno vpravo dole E. Schrabal. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1895 – 1954
Malíř, karikaturista. Autodidakt, žil v Českých Budějovicích.

Emilián Schrabal
50301. Setkání na nádraží
Dražba ukončena:14.10.2020 21:14:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč