Ender Komáromi - Kacs

39798. Žena sedící u vázy

popis: Olej na plátně. 53x67 cm. Signováno vlevo dole Komaromi Katz. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 6 dnů, 15 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:49:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 100 Kč