Eplinius, Antonová, neznámí autoři, ... - Soubor 5- ti grafických listů

Některé rámovány a zaskleny; rámovány a paspartovány, zaskleny, nebo rámovány a paspartovány.

Pozn.: Papír u některých poškozen. Ramy mírně poškozeny.

12401. Soubor 5- ti grafických listů
Dražba ukončena:20.09.2017 21:24:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč