Erich Kaizer - Chalupy v jižních Čechách

Olej na plátně, 60x73 cm, signováno vpravo dole E. Kaizer 56, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

6619. Chalupy v jižních Čechách
Dražba ukončena:01.12.2016 19:37:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč