Kombinovaná technika akvarel tónovaný, tuž, 26 x 20 cm, signováno autorsky dole uprostřed, rámováno v umělecké paspartě pod sklem do galerijního vkusného zlatohnědě probrušovaného rámu. Rozměr i s rámem 41 x 34 cm.
Detailně mistrovsky provedená práce potvrzuje práci velmi zkušeného mistra se špičkově zvládnutou perspektivou. Dílo původně pochází z vynikající sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Nádherná galerijní práce.
O autorovi: Eug. Rensburg - autor uveden na několika stranách v mezinárodním slovníku umělců THIME-BECKER, díl 27, str. 173.