Eugen von Tarnóczy - Horské štíty

Kvaš, 34x26 cm. Signováno vpravo dole E. V. Tarnóczy 1943. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1978
Německý malíř.

Eugen von Tarnóczy
48721. Horské štíty
Dražba ukončena:27.08.2020 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč