Eugen von Tarnóczy

48721. Horské štíty

popis: Kvaš, 34x26 cm. Signováno vpravo dole E. V. Tarnóczy 1943. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886-1978
Německý malíř.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč