Eugene Isabey - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 15x22 a 19x14 cm. 1x signováno dole uprostřed E. Isabey. Pasparty.

Pozn.: 1x papír mírně poškozen.

Eugene Isabey
46888. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.07.2020 19:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč