Eugene Isabey

46888. Soubor 2 grafických listů

popis: Litografie, 15x22 a 19x14 cm. 1x signováno dole uprostřed E. Isabey. Pasparty.

Pozn.: 1x papír mírně poškozen.

zbývá: 11 dnů, 10 hodin

konec dražby: 15.07.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 28.06.2020 13:44:30 7063
500 Kč 16.06.2020 21:41:54 766