Eva Janíčková

303614. Soubor 2 grafických prací

popis: Lepty, 33x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Janíčková, oba výtisky 2/30. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.02.2020 20:05:45 6310
500 Kč 07.02.2020 11:44:06 6490