Eva Janíčková  - Soubor 2 grafických prací

Lepty, 33x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Janíčková, oba výtisky 2/30. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Eva Janíčková
303614. Soubor 2 grafických prací
Dražba ukončena:14.02.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.02.2020 20:05:45 6310
500 Kč 07.02.2020 11:44:06 6490