Eva Janíčková, Jan Kment, J. Krejčová, Petr Novotný

307425. Konvolut 5 prací

popis: Různé techniky, od 13x11 cm do 14x12 cm. Signovány. 3x pasparta sklo, 1x rám pasparta, sklo, 1x pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 26.01.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 21.01.2021 18:26:13 2467
500 Kč 17.01.2021 15:39:09 6099