Eva Mansfeldová

48382. Růže I.

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole Mansfeldová. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 31.07.2020 19:18:49 4427
1 000 Kč 31.07.2020 7:35:06 831