Eva Mansfeldová - Růže I.

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vpravo dole Mansfeldová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1950 - 2016
Narodila se v Praze. Studovala AVU v Praze u prof. Fišárka. Je považována za nejvýraznější představitelku české variace konktrétního umění a svým způsobem i pop artu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč.

Eva Mansfeldová
48382. Růže I.
Dražba ukončena:26.08.2020 19:18:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč