Eva Melkovičová

307744. Torzo slnka

popis: Akvarel, 40x27 cm. Signováno vpravo dole Eva Melkovičová 98. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (04.03.2021 18:06:23) 7719