Kombinovaná technika (sítotisk, kresba), 36x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ottomanská 2019. Číslováno 5/10. Volný list.
o autorovi: Studuje v Bratislavě na katedře grafiky a iných médií na VŠVU. Věnuje se hlavně kresbě, akvarelu a ilustracím. Inspiraci sbírá v surrealismu a impresionismu. Na aukčním trhu i vzhledem ke svému věku je nováčkem.