Evgenij P. Steffanov  - Soubor dvou prací - Klauni

Akvarel.

2x akvarel, 23x20 cm, 21x13 cm. Signovány Evgenij P. Steffanov. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rámováno.

Evgenij P. Steffanov
303270. Soubor dvou prací - Klauni
Dražba ukončena:20.01.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč