Evropa, 1. polovina 20. století - Album dobových fotografií - Města

Fotografie, rozměr alba 26x37 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa, 1. polovina 20. století
53268. Album dobových fotografií - Města
Dražba ukončena:09.12.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč