Evropa, 1. polovina 20. století

53268. Album dobových fotografií - Města

popis: Fotografie, rozměr alba 26x37 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč