Evropa, 1. polovina 20. století - Vavřínový věnec, stříbro 800/1000, vhrubá hmotnost 202,65 g

Pozn.: Z pozůstalosti Oty Bubeníčka

Stříbro tepané a gravírované částečně zlacené, rytý nápis "drahému Otovi Krampampule", čsl. Punc 1929-41.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa, 1. polovina 20. století
49943. Vavřínový věnec, stříbro 800/1000, vhrubá hmotnost 202,65 g
Dražba ukončena:07.10.2020 22:01:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč