Evropa 1. třetina 20. století - Stojan na časopisy

Dřevo intarzované, rozměr 47x45 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 1. třetina 20. století
49786. Stojan na časopisy
Dražba ukončena:07.10.2020 19:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč