Evropa 1. třetina 20. století

49786. Stojan na časopisy

popis: Dřevo intarzované, rozměr 47x45 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 07.10.2020 19:21:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč