Evropa 18. stol. - Lunární mapa

Kolorovaná mědirytina, rozměr listu 55x80 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Pozdější otisk.

Evropa 18. stol.
66516. Lunární mapa
Dražba ukončena:13.10.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč