Evropa 19. století

50087. Immaculata

popis: Patinovaná dřevořezba, výška 54 cm. Pobronzováno.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč