Evropa 19. století - Immaculata

Patinovaná dřevořezba, výška 54 cm. Pobronzováno.

pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 19. století
50087. Immaculata
Dražba ukončena:08.10.2020 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč