Evropa 19. století

50101. sv. Antonín Paduánský

popis: Patinovaná dřevořezba, výška 38 cm. Pobronzováno.

pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč