Evropa 20. století

49780. Tanečník

popis: Pokovená hmota, výška 34 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (21.09.2020 15:19:16) 2346