Evropa 20. století - Tříramenný svícen

Smalt a bronz, výška 55 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
84246. Tříramenný svícen
Dražba ukončena:12.10.2022 20:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč